Kde nás nájdete Kde nás nájdete
webdesign webex.sk
 

Filozofia spoločnosti

“ CONDIT - energia vo forme hnojiva, ktorá zostáva súčasťou Vašej pôdy !“

Poslanie spoločnosti Bestland AG je vyrábať a predávať vysoko kvalitné mikrobiologické organické hnojivá, aby sa nielen splnila užitočná úloha v poľnohospodárskom odvetví, ale aby sa tiež vytvoril priateľskejší a trvalo udržateľnejší spôsob poľnohospodárstva.

CONDIT je výrobok, ktorý spája konvenčné a organické farmárstvo prostredníctvom optimálnej a vysoko kvalitnej úrody a zlepšenou kvalitou pôdy.

S nízko energetickým vplyvom na naše prostredie vytvárame vysokú energiu pre našu pôdu bez akéhokoľvek odpadu.

Ceníme si naše životné prostredie a jeho hodnotné zdroje a snažíme sa optimalizovať jeho využitie z krátkodobého i dlhodobého hľadiska.

Na hnojenie rastlín sa často používa maštaľný hnoj a iné hnojivá živočíšneho pôvodu. Tieto hnojivá majú vysokú nutričnú hodnotu. No z dôvodu častého použitia a vysokého podielu fosfátov zároveň pôde škodia. Takisto výroba a spotreba maštaľného hnoja v SR neustále klesá s poklesom veľkochovov zvierat a späť do pôdy sa dostáva len približne 25 % z plánovanej potreby. Vďaka unikátnemu zloženiu, organické hnojivo CONDIT prináša pozitívny účinok a prispieva k ozdraveniu pôdy práve cez dostatočný prísun živín a mikroorganizmov potrebných pre zdravý rast plodín.

CONDIT. Nápadití ľudia. Excelentný výkon